تصویری از فروش انجیر ضایعاتی استهبان

فروش انجیر ضایعاتی استهبان

فروش انجیر ضایعاتی استهبان که شاخ و برگ انجیر و سنگ موجود جدا شده و پاک شده که به صورت کارتونی و کیسه گونی قابل ارسال هست به تمام نقاط ایران.

انجیرهای ضایعاتی و صنعتی استفاده های متنوعی دارند معمولا انجیرهای شکسته شده پرنده خورده، بدشکل و بدرنگ ریز و درشت رو شامل میشود، که به عنوان انجیر شکیل آجیلی مصرفی ندارد ولی می توان استفاده های دیگری داشت.

در نقل و انتقال انجیر از جمع آوری تا کارتون شدن و حتی زمان رشد انجیرهایی بدست می آید که امکان استفاده به عنوان انجیر آجیلی ندارد همین نمونه های انجیر ضعیف جمع آوری شده و در موارد دیگر به کارگیری میشود که خاصیت انجیر را نیز حفظ می کند برای نمونه یکی از مواردی که کاربرد زیادی دارد تولید شیره انجیر است.

انجیر امروزه یکی از مهترین موارد صادر شونده قرار گرفته و بیشتر شهرها نیز به کشت انجیر رو آوردند، این انجیر ها را ما در کارتون هایی بزرگ انجیر بسته بندی می کنیم که وزن خالص انجیر ۸ کیلو می شود و وزن کارتون استفاده شده نیز ۵۵۰ گرم می باشد.

انجیر استهبان نیز که انجیر شناخته شده و معروفی هست که می توانید برای سفارش انواع انجیرهای خشک همین الآن با ما تماس بگیرید.

فروش انجیر ضایعاتی استهبان همزمان با برداشت انجیر که از فصل مرداد شروع می شود انجام می شود.

۵/۵ ( ۱ نظر )
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *