فروش انجیر خشک استهبان

فروش انجیر خشک استهبان

فروش انجیر خشک استهبان تفکیک شده منظم غربال شده در هر حجمی از فروش بهترین نمونه انجیر پرخاصیت و خوشمزه انجیر خشک استهبان استان چهار فصل فارس.

فروش انجیر خشک به دلیل نگهداری طولانی مدت (تمام انجیرهای چیده شده در همان سال معمولا به فروش کامل می رسد) همان کیفیت و طعم و تازگی خود را حداقل یک سال را به راحتی در خود حفظ می کند دارای خاصیت فراوانی می باشد که این خصوصیت به خاطر خشک بودن آن هست.

انجیر خشک باکیفیت و بهترین نمونه همین انجیر خشک استهبان می باشد اگر به دنبال انجیر پرخاصیت دارای مدت زمان نگهداری طولانی و مزه و طعم خوشمزه و خوش خور می باشد.

انجیرهای خشک رو در محیط خشک و خنک نگهداری کنید در فصل زمستان به دلیل سردی هوا در بیرون نیز نگهداری آن اشکال ندارد ولی در فصل تابستان اگر زود مصرف یا به فروش می رسد در حده چند ماه همان محیط فروشگاه که خشک و خنک باشد کفایت میکند ولی در غیر اینصورت برای نگهداری بهتر است در سردخانه و یا در یخچال نگهداری شود و استفاده و مصرف قرار گیرد.

تمام انجیرهای مصرفی استهبان کارتون شده و پاک شده می باشد و در انواع گریدهای انجیر نیز تفکیک شده است که تفاوت آن تنها در سایز و رنگ انجیر می باشد.

فروش انجیر خشک استهبان به صورت خرده فروش و عمده انجام میشود که برای سفارش می توانید با ما تماس بگیرید.

۳/۵ ( ۲ نظر )
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *