تصویر انجیر پرک ممتاز شکفته

فروش انجیر پرک ممتاز شکفته

فروش انجیر پرک ممتاز شکفته خوش رنگ کامل باز شده سه یا دو پرک شده درشت در کارتون های ۶ یا ۷ کیلویی به صورت عمده پاک شده و ارگانیک تولید و به فروش می رسد.

انجیر پرک چگونه انجیری است؟

  1. انجیر پرک یا شکفته کامل انجیری که کامل ترک خورده و باز شده که معمولا ۳ یا ۲ پرک آن باز میشود و ظاهر زیبایی پیدا می کند که همین امر باعث زیاد بودن قیمت اون نسبت به انجیر های دیگه شده
  2. رنگ انجیر پرک معمولا سفید و زرد هست، شاید گاهی با انجیر پرکی مواجه بشید که یه کم رنگ سبز به خود دارد (تصویر در زیر گذاشته شده) که زمانی انجیر مرطوب بوده خوب در زیر آفتاب خشک نشده و در سرد خانه و سایه خشک شده که این حالت پیدا می کند که مشکلی ندارد و طعم اون فرقی ندارد با رنگ طبیعی خشک شده آن
  3. اندازه انجیر پرک درشت و بزرگ هست و دلیل آن که در کارتون های ۶ یا ۷ کیلویی قرار میگیره بزرگی آن هست، در میان انجیر پرک سایز های کوچکتر هم هست ولی مقدارش خیلی کمتره و کلا انجیر پرک دیگه سایز بندی به گرید های A, 2A, 3A نمی شود.
تصویر انجیر پرک ممتاز شکفته

انجیر های پرک و همه انجیرها از نظر خاصیت و طعم هیچ فرقی با هم ندارند، و کسی که انجیر پرک تهیه میکند فقط انجیر درشت و ظاهر زیبایی آن هست و به این دلیل که بخواد انجیری گرفته باشد که خاصیت بیشتری داشته باشد حرف درستی نیست.

فروش انجیر پرک ممتاز شکفته به صورت ضدعفونی شده و ارگانیک بسته بندی و کارتون شده و قابل ارسال به سراسر ایران انجام می شود که برای خرید یا هر سوالی در این مورد همین الآن با ما تماس بگیرید.

۰/۵ ( ۰ نظر )
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *