تصویری از مرکز انجیر باکیفیت و تازه

مرکز انجیر باکیفیت و تازه

مرکز انجیر باکیفیت و تازه در استان فارس بزرگترین تولید کننده انجیر ایران و جهان در گونه های مختلف و تازه به صورت تفکیک شده و دارای حمل و نقل جاده ای و ارسال در کل روزهای هفته.

استان فارس بزرگترین تولید کننده انجیر خشک را به خود اختصاص داده که عمده انجیر این استان رو شهرستان استهبان و اطراف تامین می کند که انجیر بسیار باکیفیت و مرغوبی را روانه بازار داخل و خارج میکند.

عمده شغل مردم استهبان باغداری انجیر می باشد و مقدار کمی گردو و زعفران نیز کشت دارند البته مدتی است به کشت پسته نیز رو آوردند.

بر همین اساس عمده انجیری که در سرتاسر کشور مشاهده میکنید در مغازه ها به صورت خشک به فروش می رسد انجیر استهبان هست که کاملا باغی و طبیعی آفتاب پخت بدست آمده بر همین اساس بزرگترین مرکز انجیر باکیفیت و تازه که با داشتن سردخانه های بزرگ و مجهز در تمام طول سال انجیر خشک را نگهداری و روانه بازار می کنند به مرور زمان.

انجیر در شهرهای دیگر به صورت پراکنده تولید می شود که تفاوت جزیی با انجیر استهبان دارد از نظر طعم و شکل البته انجیری که از استان فارس از مابقی شهرها بدست می آید تقریبا یکی هستند به جز تفاوت کوچکی در انجیر کازرون که دانه های قرمزتری دارد و چین و چروک کمتری مشاهده میشود.

شرکت انجیر استهبان مرکز تولید انواع انجیر و فراوده های انجیر در تمام طول سال انجیر مناسب باکیفیت های مختلف و گرید های متنوع را روانه بازار می کند که برای سفارش و اطلاعات بیشتر می توانید همین الآن با ما تماس بگیرید.

۵/۵ ( ۱ نظر )
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *