نمونه ای از انجیر گنجشک یا زنبور خورده

قیمت انجیر گنجشک یا زنبور خورده

قیمت انجیر گنجشک یا زنبور خورده پاک شده و سورت شده و به صورت آجیلی و مخصوص فروش ارزان و مناسب برای همه خانواده های کم درآمد به صورت کارتون شده.

قیمت این نمونه انجیر از نمونه های دیگر بسیار مناسب تر هست که زیر ۳۰ هزار تومان می باشد که این نمونه نیز دارای دو نوع ضعیف و قوی وجود دارد که برای اطلاع از قیمت انجیر گنجشک یا زنبور خورده با ما تماس بگیرید و در فصل های مختلف به دلیل اتمام این نمونه انجیر امکان بالا رفتن قیمت دارد و ثابت نیست.

انجیری یکی از خشکبارهای پرمصرف ایرانی ها هست و دارای خواص زیادی هست که در قرآن نیز به انجیر اشاره شده است و با خرید این انجیرها که هیچ مشکلی ندارد و کاملا سالم و خوراکی هست برای تمام افراد خانواده مناسب هست با قیمت بسیار ارزان تر از نمونه های دیگه.

تفاوت انجیر گنجشک خورده و نمونه های دیگر انجیر این هست که این انجیر توسط پرندگان یا زنبور عسل مقداری از آن خورده شده و نوک زده شده و نمونه های دیگه سالم که هیچ پرنده و زنبوری آسیب به آن نزده که در رقم های مختلف می باشد.

انجیر گنجشک خورده دارای گرید خاصی نیست و همه نمونه انجیر از کوچ و بزرگ دهن باز ۱۰۱ و دهن بسته در بین آن وجود دارد که از گزند پرندگان درامان نماده.

در کل این انجیر خوراکی هست و هیچ مشکلی ندارد برای خوردن و ضرر و مشکلی ندارد برای اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش می توانید همین الآن با ما تماس بگیرید.

۵/۵ ( ۱ نظر )
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *