تصویری از انواع انجیر صد و یک

فروش انجیر صد و یک

فروش انجیر صد و یک در سایزها و گرید های ریز و درشت که کاملا پاک شده و انجیرهای ضعیف، بد رنگ آن گرفته شده که در بسته بندی شیک و تمیز کارتون شده است.

انجیر صد و یک

به انجیرهایی گفته میشود که بر روی انجیر یک شکاف و بازشدگی کوچکی داشته باشد و مثل انجیرهای دهن بسته کامل بسته نیست و جزو انجیرهای خوش رنگ و درجه یک بازار انجیر حساب می یاد که نام هایی مثل انجیر صد ویک، صد یک، غنچه، صدیک پرک هم می گویند که در زیر به انواع آن اشاره شده.

انواع انجیر صد و یک

  1. انجیر صد ویک A که اندازه آن در دسته بندی انجیر بسیار ریز هست
  2. انجیر صد ویک ۲A که اندازه آن در دسته بندی انجیر متوسط هست که به آن سرگل صد یک هم می گویند
  3. انجیر صد ویک ۳A که اندازه آن در دسته بندی انجیردرشت وبزرگ هست و نام دیگر آن انجیر صد یک غنچه هم می گویند البته اگر به تنهایی بگویند انجیر غنچه ۳A یعنی انجیر دهان بازی کمتری دارد و اگر انجیر صد و یک ۳A بگویند دهان بازی آن بیشتر هست
  4. انجیر صد ویک پرک اندازه آن بسیار درشت و به خاطر دهان باز بودن آن هست که نمونه های صد ویک و پرک مخلوط هستند با هم و جزو بهترین و گران ترین هست که نسبت به نمونه های دیگر قیمت بالاتری دارد.

برای مشاهده و درک بیشتر تصاویر انواع انجیر صد ویک را در زیر قرار دادیم:

تصویری از انجیر صد و یک که دهان بازی کمتری دارد
این نمونه ای هست که بر حسب اندازه می تونه انجیر صدیک A, 2A و ۳A باشه که از نوع معمولی آن هست و نکته دیگه این که انجیر غنچه ۳A و سرگل صدیک ۲A نیز همینگونه هست
تصویری از انجیر صد و یک که دهان بازی بیشتری دارد
این نمونه ای از انجیر صد یک ۳A هستش که دهان بازی آن نسبت به نوع معمولی آن بیشتر هست
 تصویری از انجیر صد یک پرک
این هم نمونه انجیر صد ویک و پرک هست که با هم مخلوط هست

نکته:

در رابطه با فروش انجیر صد و یک شما خریدار نیاز نیست نگران ندانستن این اسامی و نام های تجاری و فروش باشید برای خرید کافی هست که فقط بیان فرمایید مثلا انجیری می خواهم که درشت باشه و دهان باز که خوده ما یا هر همکاری دیگر که انجیر از آن خرید میکنید راهنمایی های لازم را انجام میدهند که انجیری که مدنظرتون هست به دست شما برسد.

برای اطلاعات بیشتر و خرید همین الآن با ما تماس بگیرید.

۴.۵/۵ ( ۲ نظر )
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *